Ceev ile Linkedin’deki özgeçmişinizi kolayca CV’ye dönüştürün

linkedin_cv_hazırlama
linkedin cv hazırlama

Artık bir çok kişi kişiselleştirilmiş bir özgeçmiş oluşturmak yerine online ortamda LinkedIn vb profilinin linkini göndermeyi tercih ediyor. Yine de insan kaynakları yöneticilerinin gözünde ve reklamcılık sektöründe yaratıcı ve estetik bir CV adaylara artı puan kazandırıyor. CV tasarlama konusunda tasarım bilgilerine güvenmeyen adaylar düşünülerek bir yeni çözüm üretilerek Ceev yeni bir alternatif yaratmış durumda.

Tamamen ücretsiz Chrome eklentisini kullanarak LinkedIn profilinizi basılabilecek nitelikte bir özgeçmişe dönüştürüyor. Eklentiyi Chrome’a yükledikten sonra Ceev üzerinden LinkedIn profilinize gidebiliyorsunuz. Ardından profilindeki bilgilerin içe aktaran Ceev size farklı tasarım templateleri sunuyor. Şimdilik 4 adet template sunan ekleti ileriki zamanlarda daha farklı tasarımlar da sunacaktır.
Eğer Ceev’i denemek istemiyorsanız, LinkedIn’in PDF olarak kaydet seçeneğini tekrar hatırlatalım. Ancak bu seçenek ne yazık ki türlçe karakterleri desteklemiyor. Ceev’e şans vermek isteyen okuyucularımız eklentiyi buradan yükleyebilir.

 

Nasıl Kullanılır?
Öncelikle tıklayarak eklentiyi Google Chrome tarayıcınıza yükleyin.

  1. Daha sonra eklenti simgesine tıklayın ve go to linkedin e tıklayın. (Sağ üstte)
  2. Linkedin Hesabınıza giriş yapın.
  3. Tekrar eklenti simgesine tıklayın ve “let’s to this” e tıklayın
  4. CV template’inizi seçin ve özellikleri isteğinize göre değiştirin.
  5. Son olarak CV’nizi kaydedin. Seçenekler arasında PDF olarak kaydet, mail olarak gönder, OneNote’a yükle, ve Faks olarak gönder ise en çok dikkat çekenler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*